Krejčovství

Nevybrali jste si z naší nabídky? Pak pro Vás máme vlastní zakázkové krejčovství, ve kterém Vám naše zkušené krejčové ušijí nové, nebo upraví stávající svatební šaty, společenské šaty nebo pánský oblek na míru - dle Vašich představ. Náš tým tvoří zkušené krejčové, které se úzce specializují na jednotlivé krejčovské práce. Máte tak vždy jistotu, že o každý detail je postaráno.

Krejčovství Svatebního salónu Kleinod

Nedílnou součástí našich komplexních služeb je samozřejmě také krejčovství. Tým našich zaměstnanců tvoří zkušené krejčové, které se jednotlivě specializují na zakázkové dámské šití, úpravy pro dámy, úpravy pro pány a opravy. Veškeré úkony se týkají nejenom svatebních šatů a obleků, ale rovněž oblečení určeného pro běžné příležitosti.

 

Zapojte se do realizace modelů

Vždy ochotně nasloucháme požadavkům našich zákazníků. Naše krejčové jsou otevřené všem vašim nápadům a návrhům. Představte nám vizi o podobě šatů a pojďme ji společně realizovat. Po celou dobu realizace modelu máte vše ve svých rukách. Můžete mít radostnější pocit, než se podívat na konečný výsledek a říci si, že jste se na něm zásadně podílela?

 

Rádi vám poradíme

Vždy jsme připraveni Vám osobně poradit s výběrem typologie, látky i braní míry. Na přání vyhotovíme nákres před započetím výroby. Součástí poskytovaných služeb jsou také dvě zkoušky v prostorách krejčovství Kleinod. Stačí si předem telefonicky nebo e-mailem domluvit schůzku.